Event Image

Merkezimiz konusunda uzman eğitim kadromuzla başta İlk yardım olmak üzere sağlık konulu eğitimler düzenlenmekte, sağlıklı ve güvenli iş ve yaşam alanları oluşturmak konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Temel hedefimiz, sağlıkla hayatta kalmanın önemi konusunda farkındalık oluşturacak projelerle ilk yardım bilincinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve her an karşılaşma ihtimalimiz olan kazalar ile olası hastalıkların oluşturabileceği tıbbi acil durumlar karşısında, görülebilecek zararı en aza indirmek ve hasta/yaralıyı hayatta tutabilmek için gerekli müdahaleleri yapabilecek İlk yardımcılar yetiştirmektir.

Merkezimiz İLK YARDIM uygulamalı eğitimleri üzerine odaklanmıştır. Diğer İş Sağlığı ve Güvenliği konularında alanında uzman eğitmen ve danışmanlarla çözüm ortaklığı dahilinde çalışmaktadır. Hayatımızın her anında beklenmedik bir kaza ya da hayati bir tehlike ile karşı karşıya kalma ihtimalimiz maalesef ki kaçınılmaz bir gerçek. Merkez olarak kuruluş amacımız bu tehlikeler karşısında görülen zararı en aza indirgemek ve elimizden geldiği kadar çok insan hayatına dokunabilmektir.